„Shodan“ - stipriausi Lietuvos vaikų čempionate

Savaitgalyje Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kiokušin vaikų gimusių 1998 m.-2000 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kiokušin mokyklas.

Karate kiokušin mokyklai "Shodan" šiose varžybose atstovavo 33  dalyviai. Pasiekti puikūs rezultatai - iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 26 medaliai - 8 aukso, 7 sidabro ir 11 bronzos. Kadangi šiose varžybose skaičiavosi asmeninė įskaita, tai komandinė taurė nebuvo steigiame, tačiau neoficialioje komandinėje įskaitoje antrus metus iš eilės surinkusi net 66.5 taško „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą, antrojo vietoje su 33 taškais liko Kauno „Kumštis“ komanda, trečioje Vilniaus „Sensei“ komanda.

Čempionais savo amžiaus grupėse bei svorio kategorijose tapo: Ariana Sizikovaitė, Karolis Vaitelė, Ričardas Drugeika, Ugnius Knystautas, Evaldas Tičkus, Vilhelmas Kačinskas, Gytis Ruzgys, Laurynas Vaičikauskas. Šie shodaniečiai parodė tikrą kovos dvasią bei norą nugalėti, kai kuriems jų teko nugalėti net po 4 varžovus kad iškovotų čempiono vardą.

Vicečempionais tapo: Giedrė Kuliešiūtė, Karolina Daukšaitė, Lijana Apanavičiūtė, Sergej Zemlianskij, Paulius Stanišauskas, Karolis Butvilas, Adelė Arcimavičiūtė.

Bronzos medalius iškovojo: Iveta Bunokaitė, Justina Vrašinskaitė, Karina Poplavskaja, Jūratė Milašiūtė, Monika Tydikaitė, Benedikta Abaravičiūtė, Laura Platakytė, Lukas Krylovas, Mantas Vaičikauskas, Edgaras Malcius, Dominykas Muntrimas.

Klaipėdos karate kiokušin mokyklos mokytojai bei asistentai: Lukas Kubilius, Viktorija Silvaškaitė, Arnoldas Stanius, Aivaras Baltmiškis džiaugiasi nuolatiniu puikiu auklėtinių pasirodymų ypač tokio aukšto lygio varžybose. Tokio aukšto lygio varžybos buvo pirmos daugiau nei pusei klaipėdiečių, nepaisant to, kad kai kurie ir patyrė pralaimėjimo kartėlį, tačiau sugebėta pademonstruoti gerą kovos techniką bei kovotojo charakterį. Mokytojų pagyrų nusipelnė ir medalių neiškovoję: Arnas Bilotas, Mantas Vaičius, Ronaldas Rusys, Aivaras Jurevičius, Mantas Tičkus, Edgaras Nausėda, bei Jokūbas Gaučius.

Jau balandžio 24d. Shodaniečių laukia Lietuvos jauniučių čempionatas (12 m.-16 m.), kuriame tikimąsi taipogi sėkmingų startų.

Šiame straipsnyje: ShodanKarate