„Sharks“ su D. Zubrumi varžovams nusileido po baudinių serijos

Dvidešimt penktą nesėkmę 53–osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė penktą vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis San Chosė „Sharks“ (61 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Ketvirtadienį namuose, stebint 16,8 tūkst. žiūrovų, „Sharks“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 5:6 (1:4, 2:0, 2:1, 0:0, 0:1) nusileido trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiai bei dvyliktąją poziciją Vakaruose užimančiai Kalgario „Flames“ (53 tšk.) ekipai.

Vos pusaštuntos minutės (7:25) aikštėje praleidęs lietuvis kartą netiksliai metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 23 rungtynes pelnė 2 įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 baudos minučių.

Nesėkmingai šeimininkams prasidėjusiame susitikime svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo net 4:1, tačiau trečiajame kėlinyje „Sharks“ ledo ritulininkams pavyko išsiveržti į priekį – 5:4.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Tommy's Wingelsas (8:45), Loganas Couture'as (20:48), Patrickas Marleau (31:17), Joonas Donskoi'us (42:46) ir Dylanas DeMelo (45:55).

Nugalėtojams po įvartį pelnė Samas Bennettas (4:12), Markas Giordano (5:18), Seanas Monahanas (12:46), Mikaelis Backlundas (13:26), Krisas Russellas (8:08) ir pergalingą baudinį realizavęs Jiris Hudleris (65:00).