Šešioliktas Dainiaus Zubraus įvartis

Šešioliktą įvartį 64-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei 22-ą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o šeštąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (77 tšk.) iškovojo 36-ą pergalę.

Penktadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) sutriuškino 32-ą nesėkmę per 64 mačus patyrusią bei devintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Vašingtono „Capitals“ (69 tšk.) komandą.

Tarp trijų geriausių mačo žaidėjų patekęs „Devils“ puolėjas įvartį pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje (18:19), o po jo tikslaus perdavimo antrajame kėlinyje (35:02) įvartį įmušė Patrikas Eliašas.

Per 21 žaidimo minutę (21:06) D. Zubrus iš viso 4 kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 16 įvarčių ir 22 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų lietuvio sąskaitoje šiame sezone - 34 baudos minutės.

Likusių tris įvarčius svečiams pelnė Zachas Parise'as (11:29, 17:50 ir 23:08).