„Serie A“: M. Klose įvartis „Lazio“ atnešė pergalę prieš „Inter“

Vėlų šeštadienio vakarą užbaigtos žaisti šios dienos Italijos „Serie A“ rungtynės, kurių šiandien tradiciškai įvyko dvi.

Ankščiau vykusiame mače intriguojančioje „Udinese“ ir „Palermo“ dvikovoje nugalėtojas nebuvo išaiškintas – mačas pasibaigė lygiosiomis 1-1.

33 minutę josepas Iličičius išvedė Palermo miesto komandą į priekį, tačiau priešpaskutinę mačo minutę Antonio Di Natale rezultatą išlygino. „Udinese“ nuo 61 minutės žaidė be raudoną kortelę gavusio Thomaso Heurtauxo.

Centriniame turo mače susitiko Romos „Lazio“ bei Milano „Inter“ ekipos. Mačo įvartis krito labai vėlai – 82 minutę Miroslavas Klose išvedė „senojo miesto“ komandą į priekį ir tai buvo pergalingas įvartis jiems. Tuo tarpu „Nerazzurri“ neišnaudojo labai daug galimybių pasižymėti, bei liko be taškų.

„Udinese“ 1 – 1 „Palermo“
33‘ [0 – 1] Josep Ilčič
89‘ [1 – 1] Antonio Di Natale