Sėkmingi plaukikų M. Sadausko bei J. Ščerbinskaitės startai Portugalijos sostinėje

Savaitgalį Portugalijos sostinėje vykusiose tarptautinėse "VII Lisbon International meeting" plaukimo varžybose sėkmingai pasirodė 2016 metų Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių kandidatas Mindaugas Sadauskas ir Lietuvos rinktinės narė Jūratė Ščerbinskaitė.

M.Sadauskas visose trejose rungtyse užėmė antrąsias vietas - 50 m laisvuoju stiliumi įveikė per 23,25 sekundės, dukart ilgesnėje distancijoje sugaišo 50,93 sekundės, o 50 m peteliške nuplaukė per 25,01 sekundės.

J.Ščerbinskaitei antra buvo 400 m rungtyje laisvuoju stiliumi (4:22,43), ketvirta finišavo perpus trumpesnėje distancijoje (2:05,10) bei tenkinosi devintąja pozicija 100 m nuotolyje laisvuoju stiliumi (59,64 sek.).

Pasak Lietuvos plaukimo federacijos, turnyre Lisabonoje turėjo dalyvauti ir olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, tačiau dėl ligos į varžybas neišvyko.