Sėkmingi lietuvių pasirodymai pasaulio sportinės radijo pelengacijos čempionate

Pietų Korėjoje vyko 14-tasis pasaulio sportinės radijo pelengacijos (SRP) čempionatas, kuriame varžėsi 319 sportininkai iš 31 šalies. Varžybos vyko dviejuose bangų ruožuose: 144 MHz ir 3,5 MHz.

Labai sėkmingai 144 MHz ruože pasirodė šiaulietis Mindaugas Nakvosas. Jis pirmą kartą respublikos SRP istorijoje jaunimo grupėje V19 iškovojo pasaulio čempionato sidabro medalį.

Nugalėjo ukrainietis Maksimas Lavrykas.

Paulius Navickas iš Kuršėnų užėmė devintą vietą tarp 37 sportininkų.

Lietuvos komanda užėmė antrąją komandinę vietą šiame diapazone.

Nedaug iki medalio pritrūko kaunietei Aušrai Bartkevičienei, startavusiai M35 grupėje.
Atsilikusi nuo rusės Marinos Pankratovos penkiomis minutėmis, ji liko ketvirta.

V21 grupėje startavęs vilnietis Remigijus Masilionis tarp 47 dalyvių liko 33-ias.
3,5 MHz bangų ruože mūsiškiai pasirodė silpniau.

Savo grupėse lietuviai atitinkamai užėmė tokias vietas: A. Bartkevičienė - penkioliktą (iš 28 dalyvių), R. Masilionis - dvidešimt pirmą (iš 47).

V19 grupėje P.Navickas buvo vienuoliktas, o M.Nakvosas - penkioliktas (iš 34). Komandinėje įskaitoje šioje grupėje jiedu liko ketvirti.