SEB reitingo nugalėtojai – M.Rusteikaitė ir R.Gaidys

Savaitgalį Sostinių golfo klube įvyko šeštasis SEB reitingo turnyras, po kurio paaiškėjo galutiniai 2008 metų SEB reitingo prizininkai. Pasibaigus varžyboms buvo apdovanoti ne tik tos dienos turnyro, bet ir viso sezono SEB reitingo nugalėtojai.

Puikus oras varžybų metu golfo žaidėjams padėjo pasiekti ypatingai gerus rezultatus. Įspūdingai pasirodęs Rolandas Gaidys sužaidė geriausią raundą Sostinių golfo klubo istorijoje. Tam, kad įveiktų 18 duobučių, R.Gaidžiui prireikė tik 76 smūgių. Puikiai pasirodė ir golfo mokyklos "Pipiras" auklėtiniai, užėmę nemažai prizinių vietų. Savo rekordinius raundus sužaidė Kornelijus Baliukonis (79 smūgiai) ir Miglė Rusteikaitė (85 smūgiai).

Paskutiniojo SEB reitingo turnyro nugalėtoju pirmojoje vyrų kategorijoje (HCP 0-24) tapo Kornelijus Baliukonis, antroji vieta atiteko Gediminui Mamkui, trečioji - Dainiui Verkauskui. Antroje vyrų kategorijoje (HCP 25-35,9) pirmąją vietą užėmė Aidas Tratulis, antras liko Česlovas Okinčic, trečias - Algirdas Vaškelis.

Moterų grupėje (HCP 0-35,9) finalinio turnyro nugalėtoja tapo Miglė Rusteikaitė, antroje vietoje liko Svetlana Martyniuk, trečioje - Judita Vilemienė. Bendroje moterų ir vyrų kategorijoje (36-54 HCP) triumfavo Tadas Vaškelis, aplenkęs antroje vietoje likusį Artūrą Urbonavičių ir trečiąją vietą užėmusį Giedrių Jarmalavičių.

Iš viso šiais metais įvyko šeši SEB reitingo varžybų etapai. Galutinį kiekvieno žaidėjo bendrąjį 2008 metų reitingą sudarė 4-ių geriausių įskaitinių turnyrų rezultatų suma.

Galutinio 2008 metų SEB reitingo nugalėtoju pirmojoje vyrų kategorijoje (HCP 0-24) tapo Rolandas Gaidys, surinkęs 279 taškus, antroje vietoje liko Gediminas Mamkus su 285 taškais, trečioje - Eimutis Likadzijauskas su 288 taškais. Antros vyrų kategorijos (HCP 25-35,9) galutiniame 2008 metų reitinge pirmąją vietą užėmė Romas Karpavičius, surinkęs 164 taškus, antroje vietoje su 163 taškais liko Kęstutis Jazbutis, trečioje su 156 taškais - Algirdas Vaškelis.

2008 metų SEB reitingo moterų grupėje (HCP 0-35,9) triumfavo Miglė Rusteikaitė, surinkusi 159 taškus, antra liko Judita Vilemienė, surinkusi 130 taškų, trečia - Svetlana Martyniuk su 129 taškais. Bendros moterų ir vyrų kategorijos (36-54 HCP) galutiniu nugalėtoju tapo 163 taškus surinkęs Aidas Tratulis, aplenkęs antroje vietoje su 147 taškais likusį Valdą Tratulį bei trečiąją vietą su 146 taškais užėmusį Modestą Keblį.

"Be galo smagu, kad golfo žaidėjai noriai dalyvauja SEB reitingo varžybose ir tikimės, kad kitais metais SEB reitingo turnyrai bus dar populiaresni", - sakė sostinių golfo klubo generalinis direktorius Tadas Jarašius.