Salės futbolininkai ir antrą kartą neprilygo varžovams iš Lenkijos

Lietuvos salės futbolo rinktinė trečiadienį gavo dar vieną antausį. Kaune vykusiose draugiškose tarpvalstybinėse rungtynėse mūsiškiai ir antrą kartą nusileido varžovams iš Lenkijos 1:5. Antradienį vykęs pirmasis susitikimas pasibaigė svečių pergale 3:1.

Trečiadienio mače, po grubios mūsų žaidėjų klaidos gynyboje,  jau pirmoji lenkų ataka baigėsi įvarčiu. Vėliau svečiai santykį padidino iki 4:0.

38-ąją minutę į mūsų komandos vartus buvo skirtas 10 metrų baudinys, po kurio lenkų persvara tapo 5:0.

Paguodos įvartį mūsiškiai sugebėjo įmušti 39-ąją minutę, kai išnaudojo kiekybinę persvarą - pasižymėjo Justas Gulbinas.

Pačioje pabaigoje lietuviai dar galėjo rezultatą sušvelninti, tačiau nei Arūnas Šteinas, nei Marius Bezykornovas nesugebėjo realizuoti 10 m baudinių.

Šiame straipsnyje: Salės futbolasrinktinė