S. Krupeckaitė dviračių treko varžybose Lenkijoje – ketvirta

Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms besirengianti dviratininkė Simona Krupeckaitė Pruškove (Lenkija) vykstančių Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmosios kategorijos varžybų treke „Grand Prix Polski 2016“ keirino rungtyje užėmė ketvirtą vietą.

Nugalėjo korėjietė Lee Hue-jin. Antrą vietą užėmė belgė Nicky Degrendele, o trečią - olandė Shanne Braspennincx. S.Krupeckaitė pagrindiniame finale aplenkė ispanę Tanią Calvo ir britę Rebeccą James.

Miglė Marozaitė pasidalijo 17-ą vietą.

Buvusi pasaulio ir Europos čempionė S. Krupeckaitė laimėjo pirmojo etapo ir pusfinalio antruosius važiavimus. M. Marozaitė pirmojo etapo trečiajame važiavime buvo trečia, o antrajame paguodos važiavime liko paskutinė, šešta.

Šioje rungtyje dalyvavo 18 dviratininkių.

Jaunimo (iki 23 metų) vaikinų keirino rungtyje (9 dalyviai) Svajūnas Jonauskas užėmė antrą, o Vasilijus Lendelis šeštą – vietą. Nugalėjo lenkas Mateuszas Lipa.

S. Jonauskas laimėjo pirmąjį, o V. Lendelis - antrąjį pusfinalio važiavimus.