Rusė ir prancūzė - pirmosios WTA serijos turnyro Kinijoje aštuntfinalio dalyvės

Kinijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis "Dongfeng Motor Wuhan Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,44 mln. JAV dolerių.

Pirmosiomis vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvėmis tapo ketvirtoji raketė rusė Marija Šarapova, šešioliktfinalyje 3:6, 6:2, 6:2 nugalėjusi tautietę Svetlaną Kuznecovą, bei prancūzė Caroline Garcia, 3:6, 7:6 (7:4), 7:6 (9:7) įveikusi penktąją pagal reitingą lenkę Agnieszką Radwanską.

Baigiamuosiuose vienetų varžybų pirmojo rato mačuose pergales pirmadienį iškovojo bei šešioliktfinalio dalyvėmis tapo vokietė, čekė, rusė, serbė, ispanė bei australė:

Mona Barthel (Vokietija) - Peng Shuai (Kinija)                     6:2, 7:6 (7:1);
Karolina Pliskova (Čekija) - Samantha Stosur (Australija)          6:4, 6:4;
Anastasija Pavliučenkova (Rusija) - 9-Ana Ivanovič (Serbija)       7:5, 6:5 - serbės trauma;
10-Jelena Jankovič (Serbija) - Christina Mchale (JAV)              6:4, 6:4;
Garbine Muguruza Blanco (Ispanija) - Maria Teresa Torro (Ispanija) 4:6, 6:4, 6:4;
Casey Dellacqua (Australija) - Roberta Vinči (Italija)             7:5, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 441 tūkst. dolerių čekis bei 900 įskaitinių WTA reitingo taškų.