Rusai sutriuškino čekus ir žengė į olimpinių žaidynių finalą

Olimpinių atletų iš Rusijos ledo ritulio rinktinė prasibrovė į Pjongčango olimpinių žaidynių finalą. Rusai pusfinalyje 3:0 nugalėjo Čekiją.

Rusams pirmuosius įvarčius vieną po kito antrajame kėlinyje įmušė Nikita Gusevas ir Vladislavas Gavrikovas.

Trečią įvartį mačo pabaigoje pridėjo Ilja Kovalčiukas.

Solidžias rungtynes sužaidė rusų vartininkas Vasilijus Košehkinas, kuris atrėmė 31 čekų smūgį.

1998 metų Nagano olimpinių žaidynių finale Čekija 1:0 nugalėjo Rusiją ir vienintelį kartą tapo čempione.

Rusai yra laikomi šio olimpinio turnyro favoritais ir finale žais pirmą kartą nuo 1998 metų.

Kitame pusfinalyje susitinka Kanada ir Vokietija.

Olimpiniame ledo ritulyje nėra NHL ledo ritulininkų, o rusai atsivežė rinktinę sudarytą iš KHL lyderių klubų Maskvos CSKA ir Sankt Peterburgo SKA.

Šiame straipsnyje: rusaičekailedo ritulysfinalas

kažkodėl

kažkodėl portretas
nemačiau Lietuvos vėliavos olimpijadoje.Girdėjosi tik sportsmenu džiūgiai,kad sugebėjo įveikti trasą nors ir paskutiniai.Gal sakau turėtu gauti prizą už paskutines vietas.Net AFRIKA sugebėjo aplenkti šiaurinę Lietuvą,tai kam pinigus kišti.Nori dalyvauti,APSIMOKĖK,KAIP UŽ TURISTINĘ KELIONĘ.

j

j portretas
Dabar laukiam, kam nors tikrai pakyš meldonijaus. Gaila rusų, tokios provokacijos galį atsirasti ligioje vietoje ir ne tik rusams. Maža kas kam nepatinka