A. Rumševičius ir L. Každailis Irane žengė į ketvirtfinalį

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis tęsia geriausią savo pasirodymą Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) turnyruose. Lietuviai penktadienį žengė į FIVB trijų žvaigždučių serijos turnyro Irane „Kish Island Open“ ketvirtfinalį.

Be pralaimėjimų Kišo saloje žygiuojantys mūsiškiai aštuntfinalyje 2-0 (21:18, 21:16) nugalėjo latvius Haraldą Regžą ir Kristapą Šmitą. H. Regža su kitu latviu Martinu Plaviniu 2015 metais tapo Europos žaidynių Baku (Azerbaidžanas) čempionais.

Ketvirtfinalyje A. Rumševičius ir L. Každailis žais būtent su M. Plaviniu ir Edgaru Toču. Pastarieji pasaulio reitinge yra 46-i. M. Plavinis su kitu partneriu – Janiu Šmediniu – 2012 metų Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai, kurie pasaulio reitinge užima 108-ąją vietą, jau užsitikrino 360 FIVB reitingo taškų. Mūsiškiai į Iraną išvyko rėmėjų ir asmeninėmis lėšomis. Iš viso pagrindinėse varžybose dalyvauja 32 paplūdimio tinklinio poros.