„Rūdupio“ krepšininkų pergalė Vilniuje

Vilniaus „Sakalai“ į pralaimėjimų liūną grimzta vis su didesne jėga. Antradienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus klubo krepšininkai patyrė jau penktąją nesėkmę iš eilės.

„Sakalai“ namuose 69:73 (17:20, 16:22, 13:17, 23:14) nesugebėjo atsilaikyti prieš Prienų „Rūdupį“.

Spurtavę 7:0 „Rūdupio“ krepšininkai išsiveržė į priekį 24:17 ir kontroliuodami žaidimo ritmą antrajam kėliniui einant į pabaigą savo persvarą padidino iki trylikos taškų (42:29), rašo basketnews.lt.

Susikrovęs solidžią persvarą „Rūdupis“ nesiruošė jos išbarstyti. Prienų krepšininkai „Sakalams“ ne tik, kad neleido priartėti, bet pranašumą padidino dar vienu tašku (53:39).

Ketvirtajame kėlinyje „Sakalai“ spurtavo 10:0 (60:63) ir sugrąžindami intrigą privertė gerokai pasinervinti „Rūdupio“ vyriausiąjį trenerį Virginijų Šeškų.

Vėliau sekė svečių spurtas 8:1 (71:61), į kurį vilniečiai atsakė aštuoniais taškais (69:71), tačiau sėkmingai baudos metimus sumetęs Gintautas Vileita padovanojo prieniškiams antrąją pergalę iš eilės.

Šiame straipsnyje: SakalairūdupisLKL