R.Javtoko vedamas „Chimki“ klubas suklupo Madride

Robertas Javtokas sužaidė geriausias šio sezono Eurolygos rungtynes, tačiau to pergalei neužteko. Maskvos srities „Chimki“ išvykoje 59:70 (13:12, 15:19, 17:19, 14:20) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams.

Po trijų kėlinių komandas teskyrė 5 taškai (50:45), tačiau ketvirtąjį kėlinį „Real“ pradėjo spurtu 8:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (58:47).

38-ąją minutę Vitalijus Fridzonas buvo sumažinęs „Chimki“ atsilikimą iki 6 taškų (59:65). Bet rungtynes Jorge Garbajosa užbaigė 5 pelnytais taškais ir įtvirtino Madrido ekipos pergalę.

Šiame mače „Real“ gretose dėl traumos nežaidė Rimantas Kaukėnas, rašo basketnews.lt.

Pralaimėjusiems Javtokas per 29 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvitaškių, 5/8 baudų), atkovojo 9 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Paulius Jankūnas per 20 minučių surinko 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Madrido ekipai Darjušas Lavrinovičius per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/3 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Real“: Jorge Garbajosa 13, Pablo Prigioni 11, Darjušas Lavrinovičius 10, Novica Velickovičius 10.

„Chimki“: Robertas Javtokas 17, Keithas Langfordas 11, Kelly McCarty 8.

Šiame straipsnyje: robertas javtokasChimki