R.Jarutis nepasinaudojo šansu išplėšti pratęsimą

Rolandas Jarutis lemiamu momentu prametė baudos metimą ir palaidojo Mariupolio „Azovmaš“ viltis iškovoti pergalę. „Azovmaš“ Europos taurės turnyro rungtynėse namie 73:74 (31:22. 10:18. 17:16, 15:18) pralaimėjo Berlyno „Alba“ krepšininkams.

Paskutinės atakos metu Jarutį pražanga sustabdė „Alba“ Rashadas Wrightas. Visgi gynėjas iš Lietuvos pataikė tik vieną baudą ir palaidojo šeimininkų viltis išplėšti pratęsimą, rašo basketnews.lt.

Iš viso Jarutis aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (1/2 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 2/4 baudų) atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Azovmaš“: Hasanas Rizvičius 22 (8 atk. kam.), Ejike Ugboaja 20, Rolandas Jarutis 16.

„Alba“: Julius Jenkinsas 22, Blagota Sekuličius 12, Immanuelis McElroy 12, Derrickas Byarsas 8.

Šiame straipsnyje: AzovmašRolandas Jarutisalba