Rio de Žaneiro žaidynėse Lietuvos parolimpiečiai užėmė 44–ąją vietą

Sekmadienį finišavus Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros parolimpinėms žaidynėms Lietuvos rinktinė su lengvaatlečio Mindaugo Biliaus iškovotu auksu (rutulio stūmimas) ir sidabru (disko metimas) bei vyrų golbolo komandos pelnytu auksu galutinėje komandų rikiuotėje užėmė 44–ą vietą.

Pirmoji vieta atiteko Kinijos parolimpiečiams, kurie per 11 žaidynių dienų susižėrė net 239 apdovanojimus: 107 aukso, 81 sidabro ir 51 bronzos.

Antrą vietą su 147 (64, 39, 44) medaliais užėmė Didžiosios Britanijos sportininkai, o trečiojoje pozicijoje liko Ukrainos rinktinė, pelniusi 117 (41, 37, 39) apdovanojimų.

Iš viso Rio de Žaneiro vasaros parolimpinėse žaidynėse apdovanojimus iškovojo 83 valstybių atletai (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, iš viso medalių):