Revanšas pasiektas: C. Wozniacki Majamyje įveikė K. Pliškovą

12 pagal skirstymą Majamyje Caroline Wozniacki pasiekė revanšą prieš Karoliną Pliškovą ir pateko į „Miami Open“ finalą.

Danijos tenisininkė šiemet čekei nusileido Dohos pirmenybių finale, tačiau šį kartą savo varžovę įveikė 5:7, 6:1, 6:1.

C.Wozniacki pavyko atsirevanšuoti K.Pliškovai už vieną skaudžiausių šio sezono nesėkmių. Danijos atstovė čekei pralaimėjo Dohos turnyro finale. Ji taip pat pateko ir į Dubajaus pirmenybių finalą, tačiau tą kartą nusileido Elinai Svitolinai.

K.Pliškovai tai buvo vos 4 pralaimėjimas šiemet per 27 mačus. Čekijos tenisininkė iškovojo titulus Brisbene bei Dohoje, o Indian Velse nukeliavo iki ketvirtfinalio.

Dėl „Miami Open“ titulo C.Wozniacki susikaus su Venus Williams ir Johannos Kontos poros nugalėtoja. Šios tenisininkės tarpusavyje rungtyniaus jau šiąnakt.

Į finalą patekusios tenisininkės jau užsitikrino 650 WTA reitingo taškų bei 573 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.