„Real“ Eurolygoje iškovojo septintąją pergalę

Septintąją pergalę devintose Eurolygos D grupės rungtynėse iškovojo du Lietuvius savo gretose turintis Madrido "Real" klubas, kuris savo aikštelėje po atkaklios kovos 73:60 (17:20, 17:10, 24:17, 15:13) palaužė Oldenburgo "Ewe Baskets" (1 pergalė ir 8 pralaimėjimai) krepšininkus.

"Karališkajam" klubui šios rungtynės susiklostė ne itin lengvai. Aikštės šeimininkai didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį buvo priversta vytis varžovus, o trečiajame kėlinyje sužaidus šešias minutes "Real" persvara siekė vos tašką - 45:44. Visgi Madrido krepšininkai likusias ketvirčio minutės laimėjo 13:3 ir po trisdešimties žaidimo minučių jau turėjo dviženklę persvarą - 58:47.

Lemiamo ketvirčio pradžioje po Novicos Veličkovičiaus ir Rimanto Kaukėno metimų "Real" pranašumas šoktelėjo iki šešiolikos taškų (65:49), o rungtynes Ettore Messinos auklėtiniai laimėjo rezultatu 73:60, rašo krepsinis.net.

26 minutes aikštelėje praleidęs Darjušas Lavrinovičius pelnė 16 (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 0/1, baudos 4/6) taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus, 2 sykius suklydo bei išprovokavo 4 varžovų pražangas bei kartą pažeidė taisykles.

R.Kaukėnas per 23 minutes surinko 10 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 0/4, baudos 2/3) taškų, atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei kartą prasižengė.

"Real": D.Lavrinovičius 16, L.Bullockas 15, R.Kaukėnas ir N.Veličkovičius - po 10, F.Reyesas 7.

"Ewe Baskets": R.Pauldingas 12, J.Fosteris ir M.Scekičius - po 11, J.Gardneris 10