„Raptors“ atsitiesė, lietuviai - tarp rezultatyviausių (komentaras)

Keturių pralaimėjimų seriją NBA pirmenybėse nutraukė Jono Valančiūno ir Lino Kleizos Toronto „Raptors“ ekipa (2/6), išvykoje 74:72 (29:21, 17:15, 23:22, 5:14) palaužusi Indianos „Pacers“ klubą (3/5).

Įdomu, kad ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ „sukrapštė“ penkis ir iš viso – tik 74 taškus. Palyginimui, vakarykštėse rungtynėse su Indianos „Pacers“ kanadiečiai pasižymėjo 133 taškais. Trijų pratęsimų trileris, kaip pripažino dauguma klubo žaidėjų, gerokai išvargino komandą.

Beje, paskutinėmis sekundėmis „Pacers“ galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau Paulo George‘o metimas iš vidutinio nuotolio skriejo pro šalį.

L.Kleiza per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/8 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, pasižymėjo 9 taškais (4/8 dvit., 1/2 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, suklydo 1 ir taisykles pažeidė 2 kartus.

DeMaras DeRozanas prie pergalės pridėjo 15, Jose Manuelis Calderonas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) – 13, Andrea Bargnani – 8 taškus.

„Raptors“ šiame susitikime vertėsi be starto penketo žaidėjų Kyle‘o Lowry ir Landry Fieldso.

Pralaimėjusiems George‘as Hillas surinko 18, Paulas George‘as (9 atk. kam.) – 12, Davidas Westas – 11 taškų.

J. Valančiūno komentaras. Hibbertas yra labai geras žaidėjas, todėl fiziškai prieš jį rungtyniauti buvo labai sudėtinga, Dabar jaučiiuosi labai gerai. Visi komandos draugai yra labai laimingi, kad pagaliau pasiekėme pergalę po keturių nesėkmių iš eilės. Atidavėme 100 procentų jėgų nuo pat pirmos susitikimo minutės. Nebuvo lengva, tačiau visi norėjo laimėti. Rūbinėje kalbėjome, kad tiesiog privalome laimėti prieš „Pacers“ klubą.

Jūsų dėmesiui - J. Valančiūno dėjimai ir jo interviu po pergalingai pasibaigusių runtynių

Šiame straipsnyje: ValančiūnasKleizaRaptorsNBA