R. Nadalis ir R. Federeris – atvirojo JAV teniso čempionato vienetų varžybų aštuntfinalį

Niujorke tęsiasi ketvirtasis šiemet Didžiojo kirčio (Grand Slam) serijos teniso turnyras – 133-ią kartą rengiamas atvirasis JAV čempionatas (US Open), kurio prizų fondą sudaro 32,2 mln. dolerių.

Sėkmingai vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalio barjerą įveikė bei aštuntfinalyje žais abu šeštadienį į kortus išėję bei prie favoritų priskiriami žaidėjai – 2010 metais Niujorke triumfavęs ir antrąjį reitingą turintis ispanas Rafaelis Nadalis, 6:4, 6:3, 6:3 nugalėjęs kroatą Ivaną Dodigą, bei penkiskart (2004-2008 m.) šio turnyro nugalėtojas bei septintas pagal skirstymą šveicaras Rogeris Federeris, 6:3, 6:0, 6:2 nepalikęs vilčių prancūzui Adr

Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje sunkią pergalę iškovojo ir į aštuntfinalį pateko praėjusių metų šio turnyro finalininkė antrąjį reitingą turinti baltarusė Viktorija Azarenka, 6:7 (2:7), 6:3, 6:2 palaužusi prancūzės Alize's Cornet pasipriešinimą.

Nepasisekė septintajai raketei čekei Petrai Kvitovai, kuri 3:6, 0:6 pralaimėjo amerikietei Alison Riskei, bei šeštajai pagal skirstymą Carolinei Wozniacki iš Danijos, kuri 6:4, 4:6, 3:6 nusileido italei Camilai Giorgi.