R. Meilutytė sėkmingai startavo Europos čempionate trumpajame baseine

Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpajame baseine (iki 25 metrų) startavo Lietuvos sportininkai. Atrankos barjerą peržengė Rūta Meilutytė, į finalą pateko Danas Rapšys.

R.Meilutytė 50 metrų krūtine nuplaukė per 30,03 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą.

Geriausią atrankos rezultatą pademonstravo suomė Ida Hulkko (29,85 sek.), antra buvo jos tautietė Jenna Laukkanen (29,93 sek.).

Danas Rapšys ir Gytis Stankevičius plaukė 200 metrų nugara atrankoje.

Abu lietuviai startavo antrajame plaukime, o D.Rapšys į priekį praleido vieną varžovą. Lietuvis distanciją įveikė per 1:51,63 min. ir ketvirtu rezultatu žengė į finalą.

G.Stankevičius daugiau nei sekunde pagerino asmeninį rekordą (1.57,11 min.) ir atplaukė per 1:55,97 min., tačiau bendroje įskaitoje liko 21-as ir į finalą nepateko.

Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas, kaip ir R.Meilutytė, varžėsi 50 metrų krūtine rungtyje.

G.Titenis užfiksavo 26,90 sek. laiką ir su 18-tu rezultatu liko už pusfinalio borto.

A.Šidlauskas atplaukė per 27,31 sek. ir liko 35-tas.

100 metrų nugara plaukė Ugnė Mažutaitytė. Penktajame atrankos plaukime lietuvė finišavo priešpaskutinė ir užfiksavo 1.01,52 min. laiką. Bendroje įskaitoje jai atiteko 39-oji vieta.

Pirmieji į Kopenhagos baseiną 100 metrų peteliške rungtyje šoko Tadas Duškinas ir Deividas Margevičius.

T.Duškinas distanciją įveikė per 52,03 sek. ir buvo pirmas, tačiau bendroje įskaitoje liko 27-as ir į pusfinalį nepateko.

D.Margevičius atplaukė per 51,83 sek. ir su 25-tu rezultatu į pusfinalį taip pat neprasibrovė.

Šiame straipsnyje: Rūta MeilutytėDanas Rapšys