R. Leleivytė kovoje dėl ketvirtosios vietos aplenkė olimpinę čempionę

Šeštadienį Italijoje vykusiose trečiosiose klasikinėse moterų dviračių lenktynėse „Giro dell’Emilia“ (1.1 kategorija) puikiai pasirodė Rasa Leleivytė. 28-erių metų lietuvė finišavo ketvirta ir pelnė 35 pasaulio reitingo taškus.

Nugalėtojos titulą apgynė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir Europos čempionato bronzos medalių laimėtoja italė Elisa Longo Borghini („Wiggle High5“). Ji 98,8 km nuvažiavo per 2 val. 20 min. 59 sek. (vid. greitis – 42,048 km/h).

Antrą vietą užėmė PAR dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo – Bigla“, +3 sek.), o trečią – baltarusė Aliona Omeliusik („Canyon – SRAM“, +13 sek.).

Neseniai Europos čempionate penktą vietą užėmusi R. Leleivytė kovoje dėl ketvirtos vietos aplenkė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionę ir praėjusių metų pasaulio vicečempionę olandę Anną van der Breggen („Rabobank – Liv“). Jos nuo nugalėtojos atsiliko 18 sek.

Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa – Bianchi“, +2 min. 3 sek.) užėmė 37-ą vietą.

Iš 126 startavusių dviratininkių klasifikuotos 121.

Buvusi Lietuvos čempionė R. Leleivytė į pirmą penketą šį sezoną pateko septintą kartą.