R. Berankis iškopė į teniso turnyro JAV vienetų varžybų pusfinalį

Trečią pergalę iš eilės Tenesio valstijoje (JAV) vykstančio ATP serijos tarptautinio „Memphis Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 618 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybose iškovojo ir į pusfinalį pateko 25-erių metų Ričardas Berankis.

102-ą vietą pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užimantis lietuvis penktadienį ketvirtfinalyje per 1 valandą ir 20 minučių dvejuose setuose – 7:6 (7:3), 6:1 – nugalėjo trečiąją raketę 26-erių amerikietį Donaldą Youngą (ATP-48).

Tai buvo pirmoji tenisininkų akistata korte bei pirmoji lietuvio pergalė.

Užsitikrinęs 90 ATP reitingo taškų ir 31 370 JAV dolerių čekį R. Berankis turnyro pusfinalyje susitiks su kitu korto šeimininku 18-mečiu amerikiečiu Taylor Fritzu (ATP–145), kuris ketvirtfinalyje 6:4, 5:7, 7:6 (7:5) privertė pasiduoti korto 34-erių Vokietijos tenisininką Benjaminą Beckerį (ATP–107).

Kitą vienetų varžybų pusfinalio porą sudarys triskart šio turnyro nugalėtojas bei favoritu laikomas japonas Kei Nishikori ir ketvirtas pagal skirstymą amerikietis Samas Querrey'is.

Kei Nishikori penktadienį ketvirtfinalyje 6:2, 6:4 sutriuškino Michailą Kukuškiną iš Kazachstano, o Samas Querrey'is 6:3, 6:4 įveikė kitą Japonijos tenisininką Yoshihito Nishioką.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų bei 109 950 dolerių čekis.