Puikaus R.Javtoko žaidimo „Dinamo“ pergalei nepakako

Europos taurės turnyro rungtynėse Maskvos "Dinamo" ekipa, su dviem lietuviais, išvykoje 71:80 (7:28 19:11 20:24 25:17) pralaimėjo Kazanės "Unics" krepšininkams, praneša Eurobasket.lt.

Darjušas Lavrinovičius per 7 minutes taškų nepelnė (0/4 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius bei 2 kartus suklydo.

Robertas Javtokas per 33 minutes pelnė 24 taškus (10/10 dvitaškiai, 4/6 baudos metimai), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, padarė 3 klaidas ir buvo rezultatyviausias savo komandos gretose.

Lietuviui neblogai talkino 20 taškų įmetęs Bostjanas Nachbaras. Jannero Pargo surinko 13 taškų, o buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" įžaidėjas Hollisas Price'as (35 min. 2/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4 atk. kam.) pridėjo 10 taškų.

Nugalėtojams Terrellas Lyday'us ir Vladimiras Veremeenko pelnė po 14 taškų, Tariqas Kirsay'us (9 atk. kam.), Dmitrijus Sokolovas bei Krešimiras Lončaras įmetė po 13 taškų. Buvusio žalgiriečio Marko Popovičiaus sąskaitoje - 7 taškai (18 min. 0/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/6 baudos metimai, 3 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: robertas javtokasDinamo