„Promo taurė“ atiteko R.Šiškausko ekipai

"Promo taurės" turnyro finale Maskvos CSKA ekipa su Ramūnu Šiškausku 70:66 nugalėjo Maskvos srities "Chimki" krepšininkus ir laimėjo turnyrą.

Kaip rašo Eurobasket.lt, pirmajame kėlinuke sėkmingiau rungtyniavę Rusijos čempionai sugebėjo įgyti 7 taškų pranašumą - 19:12. Antrajame ketvirtyje geriau sekėsi "Chimki" ekipai, kuri sugebėjo laimėti antrąją rungtynių atkarpą ir priartėti iki 31:36.

Po didžiosios pertraukos S.Scariolos auklėtiniai toliau mažino deficitą ir, likus žaisti 3 minutes trečiajame kėlinuke, priartėjo iki - 42:44, tačiau tada Eurolygos čempionai surengė spurtą 12:0 ir po trisdešimties žaidimo minučių turėjo 12 taškų pranašumą - 54:42. Paskutiniajame ketvirtyje "Chimki" krepšininkai dar bandė spurtuoti, tačiau to jiems padaryti nepavyko ir CSKA iškovojo pergalę.

R.Šiškauskas per 12 minučių pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) bei atkovojo 2 kamuolius.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 15 taškų įmetęs Viktoras Khryapa. Trajanas Langdonas ir Jonas Robertas Holdenas surinko po 13 taškų.

Pralaimėjusiems Miltas Palacio pelnė 19 taškų, Vitalijus Fridzonas - 12, Michaelas Wilkinsonas pridėjo 10 taškų.

Šiame straipsnyje: CSKARamūnas Šiškauskas