Prancūzijoje vykstančių lenktynių ketvirtajame etape lietuvės liko toli nuo lyderių

Prancūzijoje 13-tą kartą vykstančių "Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche" dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape lietuvės vėl liko toli nuo lyderių, o geriausiai sekėsi 73-ą vietą užėmusiai Aušrinei Trebaitei.

Lietuvos dviratininkė penktadienį 115,2 km etapo finiše net 19 minučių ir 59 sekundes pralaimėjo pergalę iškovojusiai italei Valentinai Scandolarai, kuri nuotolį įveikė per 3 valandas 35 minutes 26 sekundes.

Kitos trys Lietuvos finišavusios atstovės tenkinosi dar kuklesnėmis pozicijomis - Olivija Baleišytė (atsiliko 20 min. 04 sek.) finišo liniją kirto 81-a, Edita Mazurevičiūtė (30:31) - 96-ta, o Kristina Jakubovska (47:41) liko 115-ta.

Nepasisekė Vaidai Pikauskaitei, kuri su dar šešiomis dviratininkėmis nebaigė ketvirtojo etapo:

1. Valentina Scandolara (Italija)   3 val. 35 min. 26 sek.

120.Maria San Jose (Ispanija)                   48:46

Bendroje lenktynių įskaitoje po keturių etapų aukščiausiai iš lietuvių esanti Aušrinė Trebaitė pakilo į 79-ąją poziciją iš 80-osios ir lenktynių lydere likusiai amerikietei Tayler Wiles, kuri etapą baigė dešimta, pralaimi 29 minutes bei 4 sekundes:

1. Tayler Wiles (JAV)               7 val. 47 min. 31 sek.

2. Lauren Stephens (JAV)                 atsilieka 27 sek.