Prancūzijoje – geriausias dviratininkės R. Leleivytės pasiekimas šį sezoną

Prancūzijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „La Classique Morbihan“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“). Ji finišavo antra ir pelnė 85 pasaulio reitingo taškus.

Nugalėtojos titulą apgynė Pietų Afrikos Respublikos dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo-Bigla“). Ji 116 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 51 sek. (vid. greitis – 36,09 km/h). Nugalėtojai atiteko 125 pasaulio reitingo taškai.

Trečia finišavo ispanė Alicia Gonzalez („Movistar“), o ketvirta – italė Alice Arzuffi („Bizkaia Durango-Euskadi Murias“). 2-4 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko 5 sek.

Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“, +6.09) finišavo 74-a, o jos komandos draugė olandė Janneke Ensing (+1.03) užėmė šeštą vietą.

Iš 123 startavusių dviratininkių klasifikuotos 106.

D. Džervus pirmajame „Tour of Estonia“ etape – aštuntas

Dviejų etapų „Tour of Estonia“ dviračių lenktynių (UCI I kategorija) pirmajame etape iš 14 lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus. Lietuvos rinktinės narys finišavo aštuntas.

Nugalėjo baltarusis Jauheni Karaliok („Minsk“). Jis 199,5 km iš Talino į Tartu nuvažiavo per 4 val. 30 min. 18 sek. (vid. greitis – 43,06 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-59 vietas užėmusiems dviratininkams.

12-ą vietą užėmė Venantas Lašinis („Staki-Technorama“), 14-ą – Justas Beniušis (Lietuvos rinktinė).

Lenktynes pradėjo 101 dviratininkas iš 15 komandų ir 21 šalies. Po pirmojo etapo klasifikuoti 98 sportininkai.

V. Lašinis šeštadienį antrajame etape važiuos vilkėdamas baltus jaunimo įskaitos lyderio marškinėlius.