Po puikių rungtynių D.Songaila trenerio pasitikėjimo neužsitarnavo

Praėjusią naktį puikias rungtynes sužaidęs Darius Songaila šios nakties mače beveik nežaidė, bet Naujojo Orleano „Hornets“ ekipa vis tiek šventė pergalę. „Hornets“ išvykoje 98:97 (31:23, 16:26, 25:24, 26:24) palaužė Portlendo „Tail „Blazers“ krepšininkus.

Likus žaisti 1 minutę 42 sekundes dar minimalią persvarą turėjo šeimininkai (97:96), o per daugiau nei minutę nei viena, nei kita komanda nesugebėjo pelnyti taškų, rašo basketnews.lt.

Visgi taškų badą nutraukė Chrisas Paulas, kuris likus žaisti vos 3,9 sek. pataikė dvitaškį, kuriuo persvėrė rezultatą „Hornets“ naudai (98:97). Paskutinės atakos metu Jerrydas Baylessas atakavo netaikliai, o nuaidėjusi sirena paskelbė svečių pergalę.

20 taškų į Denverio „Nuggets“ krepšį įmetęs Songaila šiame mače vėl grįžo ant atsarginių žaidėjų suolo, mat į rikiuotę sugrįžo Davidas Westas.

Lietuvis žaidė tik kiek daugiau nei 6 minutes, per kurias pataikė abu mestus dvitaškius ir surinko 4 kamuolius. Puolėjas taip pat atkovojo vieną atšokusį kamuolį bei 3 kartus pažeidė taisykles.

„Hornets“: Chrisas Paulas 24 (12 rez. perd., 5 per. kam.), Marcusas Thorntonas 19, Davidas Westas 18, Emeka Okaforas 14 (9 atk. kam.), Darrenas Collisonas 9.

„Trail Blazers“: Juwadas Howardas 16, Lamarcusas Aldridge'as 16, Martellas Websteris 14, Jerrydas Baylessas 12, Rudy Fernandezas 12, Steve'as Blake'as 9.

Šiame straipsnyje: Darius Songailahornets