Plaukikė J.Ščerbinskaitė pagerino dar vieną šalies rekordą

Šeštadienį Alytuje pasibaigusiame Lietuvos plaukimo čempionate buvo pagerintas antras šalies rekordas.

Rekordo autore vėl tapo Jūratė Ščerbinskaitė. Ji 800 m laisvu stiliumi nuplaukė per 9 minutes 1,16 sekundės ir net 9,34 sekundės pagerino pačiai priklausiusį rekordą.

Išvakarėse kaunietė pagerino šalies moterų rekordą dvigubai trumpesnėje distancijoje.

Trečiąją varžybų dieną išdalinta dar dvylika medalių komplektų:

moterys -
100 m laisvu stiliumi -
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)              58,03
2. Vaiva Gimbutytė (Kaunas)                   58,06
3. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 59,22
200 m nugara -
1. Asta Drevinskaitė (Kaunas)               2:25,38
2. Joana Ulytė (Panevėžys)                  2:27,56
3. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas)            2:29,53
100 m krūtine -
1. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas)              1:13,17
3. Dovilė Mikoliūnaitė (Ignalina)           1:14,16
3. Erika Bespalko (Kaunas)                  1:14,17
50 m peteliške -
1. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 28,48
2. Simona Raudonytė (Šiauliai)                28,53
3. Evelina Belickaitė (Kaunas)                29,19
800 m laisvu stiliumi -
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)            9:01,16 (Lietuvos rekordas)
2. Guoda Jonelytė (Panevėžys)               9:38,82
3. Aistė Kubiliūtė (Kaunas)                 9:54,54
4x100 m kompleksinio plaukimo estafetė -
1. Kauno plaukimo mokykla-1                 4:27,69
(Asta Drevinskaitė, Vaiva Gimbutytė, Urtė Kazakevičiūtė, Aistė Dobrovolskaitė)
2. Panevėžio "Žemyna-1"                     4:39,03
3. Kauno plaukimo mokykla-2                 4:39,79
vyrai -
100 m laisvu stiliumi -
1. Mindaugas Sadauskas (Panevėžys)            50,06
2. Justinas Bilis (Panevėžys)                 51,16
3. Simonas Bilis (Panevėžys)                  51,48
200 m nugara -
1. Gytis Stankevičius (Kaunas)              2:07,85
2. Augustinas Jakubauskas (Vilnius)         2:10,65
3. Nikodemas Kilmonas (Kaunas)              2:11,82
100 m krūtine -
1. Giedrius Titenis (Anykščiai)             1:01,59
2. Vaidotas Blažys (Kaunas)                 1:03,18
3. Mantas Auruškevičius (Alytus)            1:07,00
50 m peteliške -
1. Mindaugas Sadauskas (Panevėžys)            26,63
2. Vytautas Janušaitis (Kaunas)               24,90
3. Tadas Duškinas (Kaunas)                    25,27
1500 m laisvu stiliumi -
1. Povilas Strazdas (Vilnius)              16:05,78
2. Grantas Dapkus (Kaunas)                 16:18,80
3. Dominykas Lušys (Šiauliai)              17:09,05
4x100 m kompleksinio plaukimo estafetė -
1. Kauno plaukimo mokykla-1                 3:52,01
(Gytis Stankevičius, Pijus Mackevičius, Vaidotas Blažys, Giedrius Andriūnaitis)
2. Vilniaus vandens sporto mokykla-1        3:52,56
3. Vilniaus vandens sporto mokykla-2        4:00,42


NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių