Plaukikas S. Bilis pateko į universiados 100 m rungties laisvu stiliumi pusfinalį

Rusijoje vykstančiose vasaros universiados plaukimo varžybose sėkmingai 100 m laisvu stiliumi atrankos barjerą įveikė bei į pusfinalį pateko Simonas Bilis.

S. Bilis šeštadienį atrankoje distanciją nuplaukė per 50,03 sekundės ir laimėjo penktąjį kvalifikacinį plaukimą, o bendroje įskaitoje buvo dvyliktas.

Nepasisekė Mindaugui Sadauskui, kuris šioje rungtyje sugaišo 50,44 sekundės ir buvo trečias devintajame atrankos plaukime, o bendroje įskaitoje liko dvidešimtas tarp 75-ių atletų. Iki išsvajoto šešioliktuko M. Sadauskui pritrūko 0,3 sekundės.

Greičiausiai 100 m laisvu stiliumi atrankos varžybose plaukė rusas Nikita Lobincevas (49,13 sek.), australas Andrew Aboodas (49,57 sek.) bei dar vienas Rusijos sportininkas Vladimiras Morozovas (49,60 sek.).