Pjongčange – sėkmingi N. Kočerginos šūviai ir solidus pasiekimas

Pjongčango olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį Diana Rasimovičiūtė ir Natalija Kočergina varžėsi moterų 15 km biatlono individualiose lenktynėse.

Ypač sėkmingai varžybų pradžia susiklostė N.Kočerginai. Ji neprašovė nė karto pirmuose dviejuose ugnies ruožuose ir kurį laiką slydo 14-oje pozicijoje.

Trečiajame kartą nepavyko pataikyti, bet paskutiniame lietuvė vėl neklydo.

Su vienu nepataikytu šūviu N.Kočergina finišavo per 45:09,1 min. ir užėmė solidžią 30-ąją vietą.

Tai geriausias jos rezultatas olimpiadoje ir apskritai vienas geriausių karjeros pasiekimų.

Kur kas prasčiau sekėsi D.Rasimovičiūtei.

Penktųjų olimpinių žaidynių dalyvė prašovė net penkis kartus ir finišavo per 49:53,3 min. Ji liko 75-oje pozicijoje.

Aukso medalį netikėtai iškovojo nė karto neprašovusi švedė Hanna Oeberg (41:07,2).

Sidabro medalį iškovojo du kartus nepataikiusi Slovakijos atstovė Anastasia Kuzmina (41:31,9). Bronzą iškovojo du aukso medalius Pjongčange jau iškovojusi vokietė Laura Dahlmeier (41:48,4).

Šiame straipsnyje: Natalija KočerginaOlimpiada