P.Jankūnas – naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų sąraše

Aštuntosios savaitės Eurolygos naudingiausių žaidėjų penketuke ir vėl buvo lietuviškas akcentas. 28 naudingumo balus rungtynėse su "Asseco prokom" ekipa surinkęs Kauno "Žalgirio" puolėjas Paulius Jankūnas kartu su Madrido "Real" komandos puolėju Felipe Reyesu pasidalijo trečią-ketvirtą vietas.

Kaip rašo Krepsinis.net, naudingiausiu savaitės žaidėju tapo Romos "Lottomatica" klube rungtyniaujantis slovėnas Sani Bečirovičius, kuris rungtynėse su Liublianos "Olimpija" ekipa į savo tautiečių krepšį įmetė 23 (dvitaškiai 5/8, baudos 13/14) taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 11 varžovų pražangų, suklydo 5 kartus, sykį pažeidė taisykles ir surinko 38 naudingumo balus.

"Lottomatica" po pratęsimo rezultatu 74:69 palaužė varžovus ir užsitikrino vietą "TOP 16" turnyre.

Antroji vieta atiteko Sopoto "Asseco Prokom" ekipos nariui 208 cm ūgio Airijos pilietybę turinčiam puolėjui Patrickui Burke'ui. Aukštaūgis per 28 rungtynių su "Žalgiriu" minutes pelnė 18 (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 0/1, baudos 2/4) taškų, atkovojo 20 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas, kartą prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

Penktoji pozicija atiteko Zagrebo "Cibona" komandos amerikiečiui Earlui Calloway'ui, kuris šią savaitę surinko 26 naudingumo balus.