„Perlas“ išvykoje užtikrintai įveikė „Neptūną“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės pirmose atkrintamosiose rungtynėse pergalę iškovjo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, kurie Klaipėdoje 69:58 (21:10, 16:20, 21:16, 11:12) nugalėjo vietos „Neptūno“ komandą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos vasario 12 dieną Lietuvos sostinėje. Į kitą etapą pateks komanda, kuri turės geresnį bendrą tarpusavio rezultatą po abiejų rungtynių, rašo basketnews.lt.

Persvarą svečiai susikrovė jau pirmojo kėlinio metu, kuomet laimėjo atkarpą 18:4 ir įgijo 12 taškų pranašumą - 21:9. Šeimininkai šio deficito nesugebėjo panaikinti ar bent sumažinti per tris kėlinius.

„Perlas“: Žydrūnas Kelys 26 (6 atk. kam., 8 kl.), Eimantas Bendžius 14, Paulius Dambrauskas 8.

„Neptūnas“: Julius Žurna 13, Robertas Bitinas 11, Tomas Vilkius 9 (10 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas