Penktasis D.Zubraus komandos pralaimėjimas NHL pirmenybėse

Aštuonių iš eilės Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubo pergalių serija Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone pirmadienį baigėsi Filadeldijoje, kur Atlanto diviziono bei vienas Rytų konferencijos lyderių (28 tšk.) patyrė penktą nesėkmę per devyniolika rungtynių.

"Devils" ledo ritulininkai svečiuose 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) turėjo pripažinti vienuoliktą pergalę per šešiolika mačų iškovojusios bei trečiąją vietą Atlanto divizione užimančios Filadelfijos "Flyers" (23 tšk.) komandos pranašumą.

Lietuvis per 19 žaidimo minučių keturis kartus netaikliai metė ritulį į varžovų vartus bei trečiojo kėlinio pradžioje gavo dvi baudos minutes už žaidimą pernelyg aukštai iškelta lazda.

Įvarčius svečiams pelnė Davidas Clarksonas (35:42) ir Zachas Parise'as (59:59), o arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Darrollas Powe'as (07:11), Scottas Hartnellas (20:44) bei Jamesas van Riemsdykas (50:38).

Iki pirmadienio mačo Filadelfijoje "Devils" komanda sezono pradžioje buvo laimėjusi devynias iš eilės rungtynes varžovų arenose. Absoliučia NHL čempionatų rekordininke pagal šį rodiklį tebėra Bafalo "Sabres" ekipa, kuri 2006-2007 metų sezone svečiuose laimėjo pirmąsias dešimt rungtynių iš eilės.