Penktajame „Eneco Tour“ etape geriausiai sekėsi I. Konovalovo komandai

Iš Belgijos į Olandiją grįžusių 12-ųjų „Eneco Tour“ dviratininkų lenktynių penktajame etape geriausiai sekėsi Ignatui Konovalovui su FDJ ekipa, kuri 20,9 km komandinėse lenktynėse laikui užėmė dešimtą vietą.

FDJ dviratininkai penktadienį nuotolį įveikė per 23 minutes 51 sekundę ir nuo etapą laimėjusios „BMC Racing Team“ (JAV) komandos atsiliko 40 sekundžių.

1 minutę ir 11 sekundžių etapo nugalėtojams pralaimėjusi „Cannondale-Drapac“ (JAV) ekipa su Ramūnu Navardausku buvo trylikta, o pusantros minutės nuo JAV klubo atsilikusi „AG2R La Mondiale“ komanda su Gediminu Bagdonu liko 18-ta tarp 22-jų ekipų:

1. „BMC Racing Team“ (JAV)                  23 min. 11 sek.

2. „Etixx - Quick Step“ (Belgija)           atsiliko 6 sek.

22.„Roompot - Oranje Peloton“ (Olandija)          1:51

Bendrojoje įskaitoje lyderio poziciją susigrąžino australas Rohanas Dennisas.

R. Navardaukas (nuo lyderio atsilieka 1 min. 1 sek.) užima 32-ą vietą, I. Konovalovas (+1:14) – 45–as, o G. Bagdonas (+2:10) – 74-as: