Penkiakovės čempionato finale po plaukimo rungties J. Kinderis – aštuonioliktas

Lenkijos sostinėje vykstančiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse po antrosios - plaukimo - rungties vyrų varžybų finale aštuonioliktą vietą su 539 taškais užima čempiono titulą ginantis Justinas Kinderis.

200 m distanciją Lietuvos sportininkas įveikė per 2 minutes 01,19 sekundės bei tarp 36 finalo dalyvių plaukime buvo septynioliktas (337 tšk.).

Tiek pat taškų – 539 - surinko ir septynioliktojoje pozicijoje esantis Pietų Korėjos atstovas Woojinas Hwangas.

Greičiausiai (1:52,31) plaukė ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo egiptietis Amro El Geziry'is (620 tšk.), aplenkęs po fechtavimo pirmavusį bei vienuoliktą vietą plaukime užėmusį rusą Aleksandrą Lesuną (605 tšk.).

Į trečiąją poziciją su 573 taškais pakilo devintas plaukime buvęs kinas Jianli Guo.

Pirmenybių Varšuvoje asmeninių varžybų atrankoje ketvirtadienį 97 sportininkai varžėsi trijose grupėse. Antrasis lietuvis čempionate - Lukas Kontrimavičius - A grupėje su 1158 taškas buvo penkioliktas, bendroje įskaitoje liko 43-ias ir į finalą nepateko.