Pasaulio ledo ritulio pirmenybių starte latviai pralaimėjo rusams

Pralaimėjimu 2012 metų planetos ledo ritulio čempionato aštuonių ekipų S grupės varžybas pradėjo Latvijos rinktinė, šeštadienį Stokholmo sostinėje 2:5 (1:0, 0:2, 1:3) turėjusi pripažinti lyderiais tapusių Rusijos ledo ritulininkų pranašumą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Ilja Nikulinas (33:45), Jevgenijus Malkinas (36:29 ir 45:03), Aleksandras Popovas (50:53) bei Jevgenijus Kuznecovas (56:53).

Latvių gretose įvarčiais pasižymėjo Miksas Indrasis (11:32) ir Kasparas Daugavinis (55:21).

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Italija      1 0 0 0 1 0:3 0

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Prancūzija   1 0 0 0 1 2:7 0

Į planetos čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Šiame straipsnyje: ledo ritulys