Pasaulio ledo ritulio čempionato šeimininkai iškovojo ketvirtą pergalę

Rusijoje tęsiasi šešiolikos komandų pasaulio ledo ritulio čempionatas.

Ketvirtą pergalę šeštadienį iškovojo ir į antrą vietą aštuonių komandų A grupėje pakilo planetos vicečempionė Rusijos (12 tšk.) rinktinė, 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje likusią Šveicarijos (7 tšk.) ekipą.

A grupėje pirmauja pergalingai žaidžianti ir vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Čekijos (14 taškų) rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas  5 0 1 0 4  13:22   2

B grupės autsaiderių dvikovoje Vengrijos rinktinė 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) įveikė Baltarusijos ledo ritulininkus. Po šios dvikovos abi komandos turi po 3 taškus ir toliau bandys išsaugoti vietą planetos ledo ritulio elite.

B grupėje pirmauja pergalingai žaidžiančios Suomijos (15 tšk.) ir Kanados (12 taškų) rinktinės.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija   6 1 0 0 5  13:32   3

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.