Pasaulinių reitingų smiginio varžybas Vilniuje laimėjo D.Nilsson ir A.J.Abbott

Savaitgalį Vilniaus viešbutį „Panorama“ buvo okupavę smiginio žaidėjai.

Čia vyko dvejos varžybos, jose dalyvavo 88 vyrai ir 28 moterys. Tarp žaidėjų – Anglijos, Suomijos, Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, Škotijos, Italijos, Velso, Airijos, Vokietijos, Danijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos atstovai.

„Winmau“ Lietuvos atvirąjį smiginio čempionatą, kurio asmeninė rungtis įtraukta į Britų smiginio organizacijos (BDO) ir Pasaulio smiginio federacijos (WDF), Baltijos bei Lietuvos reitingus, šeštadienį laimėjo švedas Dennis Nilsson ir anglė Amanda Jayne Abbott.

Finale varžybų nugalėtoja susitiko su suome Maret Liiri, kuri nusileido tik lemiamame lege rezultatu 4:5. Vyrų finale intriga buvo kiek mažesnė. Latvis Aigars Strelis nelaimėjo nė vieno lego. Finalas baigėsi rezultatu 6:0.

Dvi trečiąsias vietas laimėjo rusė Nadezda Vaynyunskaya ir latvė Anda Seimane bei anglas Carl Dockerill ir škotas Dennis Watt.

Penktas-aštuntas vietas pasidalijo elektrėniškė Asta Juknienė, Irena Bauzė, jonaviškė Renata Vaikutienė, latvė Avelina Lace bei škotas John Imrie, anglas Will Harwood, danas Brian Løkken ir airis Francis Carragher.

Paguodos turnyrą laimėjo kretingiškis Sigitas Kvajauskas.

Sekmadienį „Winmau“ Vilniaus atvirąjį smiginio čempionatą laimėjo taip pat D.Nilsson, tačiau moterų finale A.J.Abbott rezultatu 1:4 turėjo pripažinti M.Liiri pranašumą.

Švedas pusfinalyje 4:2 laimėjo prieš anglą W.Harwood ir finale rezultatu 5:2 nugalėjo Peter Sajwani. Pastarasis pusfinalyje rezultatu 4:2 įveikė kaunietė Darių Labanauską. Moterų finale kaip ir šeštadienį anglė susitiko su M.Liiri.

Trečiąsias vietas iškovojo kėdainiškė Sandra Rimkevičiūtė ir baltarusė Tatsiana Nuzhnova.

Penktas-aštuntas vietas pasidalijo baltarusė Alena Palahina, rusė N.Vaynyunskaya,  elektrėniškė Algina Juknaitė ir latvė A.Seimane bei vilnietis Gintaras Tumėnas, danas B.Løkken, Kaune gyvenantis Benediktas Paulauskas, švedas Pär Riihonen.

Paguodos turnyrą laimėjo mažeikiškis Jurijus Stekolnikovas. Jaunimo turnyrą iki 18 metų laimėjo latvis Rihards Slishans.

Varžybas organizavo smiginio klubas „Vilniaus legionas“ ir Lietuvos darts sporto federacija.