Paplūdimio tinklininkai tęsia kovą dėl pasaulio universitetų čempionato medalių

Pernu (Estija) vykstančiame pasaulio universitetų paplūdimio tinklinio čempionate prasidėjo atkrintamosios varžybos. Jas sėkmingai pradėjo abi Lietuvos poros.

Antrąją vietą G grupėje užėmusios lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Urtė Andriukaitytė (7-as reitingas turnyre) pirmajame atkrintamųjų varžybų rate ketvirtadienį 2-0 (21:13, 21:19) nugalėjo japones Seną Mitarai ir Reiką Murakami (20).

Susitikimas truko 27 min.

Antrajame rate penktadienį I. Dumbauskaitė ir U. Andriukaitytė žais su amerikietėmis McKenna Witt ir Madison Witt (28).

Vaikinų turnyre Lietuvos atstovai Lukas Každailis ir Artūras Vasiljevas (13) D grupėje užėmė antrąją vietą, o pirmajame atkrintamųjų varžybų rate ketvirtadienį per 36 min. 2-1 (21:17, 13:21, 15:8) nugalėjo kinus Fačiangą Fengą (Faqiang Feng) ir Mingfą Huangą (22).

Antrajame rate mūsiškiai žais su antrąjį reitingą turinčiais vokiečiais Davidu Poniewazu ir Niklasu Rudolfu.