„Panathinaikos“ po atkaklios kovos palaužė T.Pačėso klubą

Septintąją pergalę Eurolygos 9-ojo turo rungtynėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" klubas, savo žiūrovų akivaizdoje tik po atkaklios kovos palaužęs Tomo Pačėso vadovaujamą Gdynės "Asseco Prokom" ekipą - 74:66 (23:18, 13:20, 15:12, 23:16).

Pirmosiomis minutėmis aikštėje siautėjo Eurolygos čempionai (11:2), tačiau T.Pačėso auklėtiniai sugebėjo atsigauti po "šalto dušo" ir po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo dviem taškais - 38:36. Po pertraukos iniciatyvą priklausė svečiams.

Tiesa, lenkų persvara buvo pernelyg trapi ir 31-ąją minutę "Asseco Prokom" ekipa paskutinį kartą alsavo šeimininkams į nugaras. 36-ąją minutę, po Š.Jasikevičiaus dvitaškio, "Panathinaikos" įgijo apčiuopiamą aštuonių taškų pranašumą ir grėsmingai nutolo - 64:56. Nors Gdynės krepšininkai nepasidavė (64:68), pergalės jiems iš graikų rankų išplėšti taip ir nepavyko, praneša krepsinis.net.

Š.Jasikevičius aikštėje praleido 19 minučių, surinko 8 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/6 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 4 kartus.

"Panathinaikos": Drew Nicholas ir Mike'as Batiste'as po 13, Nikola Pekovičius 10, Š.Jasikevičius 8.

"Asseco Prokom": Danielis Ewingas 19, Qyntelis Woodsas 16 (6 atk. kam., 5 kl.), Ronnie Burrellas 12, Davidas Loganas 6.

Šiame straipsnyje: PanathinaikosAsseco Prokom