„Pacers“ ir „Thunder“ pusfinalių serijas pradėjo pergalėmis

Pergalingai Rytų konferencijos pusfinalį pradėjo Indianos „Pacers“ ekipa, kuri svečiuose102:95 (22:27, 30:19, 29:19, 21:30) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ir serijoje pirmauja 1–0.

Po tritaškį pataikę Paulas George‘as ir George‘as Hillas inicijavo „Pacers“ spurtą 11–4, po kurio svečiai įgijo 10 taškų pranašumą (60:50).

Likus žaisti keturias minutes Indianapolio klubas pirmavo 13 taškų, bet tada Carmelo Anthony pelnė 5 taškus iš eilės ir priartino „Knicks“ iki 8 taškų, o kiek vėliau po J.R.Smithotaškų komandas skyrė 6 taškai (101:95).

Visgi šeimininkai daugiau nepriartėjo ir pergalę šventė „Pacers“.

Jiems laimėti nesutrukdė ir tai, jog greitų atakų metu nepelnė nei taško bei suklydo 16 kartų. Svečiai krepšį atakavo 49 proc. taiklumu ir kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 44:30.

Nugalėtojų gretose šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, iš jų penki startinio penketo krepšininkai.

Kitos rungtynės taip pat bus žaidžiamos Niujorke.

„Pacers“: Davidas Westas 20 (8/14 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), Paulas George‘as 19, D.J.Augustinas 16 (4/5 trit.), Roy Hibbertas (8 atk. kam.) ir George‘as Hillas (7 atk. kam.) po 14, Lance‘as Stephensonas 11 (13 atk. kam.).

„Knicks“: Carmelo Anthony 27 (9/24 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud., 11 atk. kam.), Raymondas Feltonas 18, J.R.Smithas 17, Kenyonas Martinas 12, Imanas Shumpertas 11, Chrisas Copelandas 6.

Dramatiška „Thunder“ pergalė

Kevinas Durantas ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 taškų ir jo vedama Oklahomos „Thunder“ komanda dramatiška pergale pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalį.

Ji namuose 93:91 (14:16, 33:30, 17:27, 29:18) pranoko Memfio „Grizzlies“ ekipą ir serijoje pirmauja 1–0.

Trečiajame kėlinyje „Thunder“ deficitas siekė 12 taškų, tada ji spurtavo 15–5 ir prasidėjus paskutiniajam ketvirčiui komandas skyrė 2 taškai (73:75).

Likus žaisti minutę Marcas Gasolis pelnė du taškus, po kurių „Grizzlies“ persvara siekė tris taškus. Vėliau keturis taškus per beveik 30 sekundžių įmetęs K.Durantas persvėrė rezultatą (91:90).

Svečiai po to turėjo 11 sekundžių, tačiau jų ataka pasibaigė klaida ir Reggie Jacksonasbaudos metimais padidino persvarą iki trijų taškų.

Visgi likus žaisti 1,6 sekundes Quincy Pondexteris išprovokavo varžovo pražangą ir stojo mesti tris baudos metimus, bet jis pirmą baudą prametė ir palaidojo šansus išplėšti pratęsimą.

Kitos rungtynės taip pat bus žaidžiamos Oklahomoje.

„Grizzlies“ iš 24 baudos metimų prametė 10, o „Thunder“ iš 25 prametė 3, tačiau kituose statistiniuose rodikliuose abi komandos buvo panašios.

Šeimininkai krepšį atakavo 41 proc. taiklumu, o svečiai – 43 proc., tačiau jie pralaimėjo kovą po krepšiu 41:43 ir prarado 12 kamuolių, dviem daugiau nei „Thunder“.

„Thunder“: Kevinas Durantas 35 (13/24 dvit., 0/2 trit., 9/10 baud., 15 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Martinas 25, Reggie Jacksonas 12, Derekas Fisheris 8.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 20 (8/14 dvit., 4/7 baud., 10 atk. kam.), Zachas Randolphas 18 (10 atk. kam.), Mike‘as Conley ir Quincy Pondexteris po 13, Jerrydas Baylessas 10, Tayshaunas Prince‘as 9.

Šiame straipsnyje: PacersKnicksNBA