Paaiškėjo WTA serijos moterų teniso turnyro Anglijoje finalininkės

Anglijoje vykstančiame WTA serijos „Aegon International Eastbourne“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 711 778 JAV dolerių, penktadienį sužaisti likusieji vienetų varžybų ketvirtfinalio mačai bei paaiškėjo finalininkės.

Po pusfinalio dvikovų tapo aišku, kad finale susitiks dešimtoji raketė čekė Karolina Pliskova ir dvyliktąjį reitingą turinti slovakė Dominika Cibulkova.

Pusfinalyje Karolina Pliskova 6:7 (5:7), 6:3, 6:3 įveikė britę Johanną Kontą, o Dominika Cibulkova 6:2, 6:1 nugalėjo puertorikietę Monicą Puig.

Beje didžiausios staigmenos autore ketvirtfinalyje tapusi Dominika Cibulkova dėl lietaus atidėtame mače 4:6, 7:6 (7:2), 6:3 palaužė 2008 metais šį turnyrą laimėjusios bei favorite laikytos lenkės Agnieszkos Radwanskos pasipriešinimą.

Kituose penktadienį ryte pasibaigusiuose ketvirtfinalio mačuose Karolina Pliskova 6:1, 6:3 nepaliko vilčių 2013 metais šiame turnyre triumfavusiai Rusijos tenisininkei Jelenai Vesninai, o britė Johanna Konta 7:6 (7:5), 6:4 įrodė savo pranašumą prieš rusę Jekateriną Makarovą.

Be pagrindinio prizo turnyro vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 470 WTA klasifikacijos taškų ir 132 550 dolerių čekis.