Paaiškėjo pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio dalyviai

Ketvirtadienį paaiškėjo visi pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio dalyviai. Prie Rusijos ir Suomijos prisijungė Kanada ir Švedija.

Kanada ketvirtfinalyje 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) nugalėjo Vokietiją.

Pirmajame kėlinyje kanadiečius į priekį išvedė Markas Scheifele.

Antrajame kėlinyje Kanados pranašumą padvigubino Jeffas Skinneris.

Trečiajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Yannicas Seidenbergas.

Pusfinalyje kanadiečių lauks Rusijos rinktinė, kuri ketvirtfinalyje 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Čekiją.

Pirmajame kėlinyje Rusijos rinktinę į priekį išvedė Dmitrijus Orlovas. Skirtumą padvigubino šeštąjį įvartį šiame čempionate pelnęs Nikita Kučerovas.

Trečiajame kėlinyje pasižymėjo ir Artemis Panarinas.

Kitame ketvirtfinalyje Švedija 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) palaužė Šveicariją.

Švedus pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Nicklas Backstromas. Tačiau netrukus rezultatą išlygino Gaetanas Haasas.

Antrajame kėlinyje švedams pranašumą sugrąžino Williamas Nylanderis.

Trečiajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo Alexanderis Edleris.

Pusfinalyje Švedija susitiks su Suomijos rinktine, kuri ketvirtfinalyje 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) nugalėjo JAV.

Amerikiečiai laimėjo grupės varžybas ir nugalėjo principinę varžovę Rusiją, tačiau ketvirtfinalyje neatsilaikė prieš kietą suomių gynybą.

Antrojo kėlinio pradžioje suomius į priekį išvedė Mikko Rantanenas.

Trečiajame kėlinį suomių pranašumą padvigubino Joonas Kemppainenas.

Pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinaliai vyks šeštadienį, o finalai – sekmadienį.