Paaiškėjo naujieji Lietuvos badmintono čempionai

Jau 57-ąjį kartą rengiamas Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas po metų pertraukos vėl sugrįžo į sostinę. Pasibaigus dvi dienas trukusiam atkaklių kovų maratonui badmintono aikštėse, paaiškėjo naujieji Lietuvos badmintono čempionai.

Mišrių dvejetų kategorijoje čempionais tapo Povilas Bartušis ir Samanta Golubickaitė (Kęstučio Navicko badmintono akademija), finale 21:10, 21:17 įveikę klaipėdiečių Jono Petkaus ir Gerdos Voitechovskajos duetą.

Bronzą iškovojo Juozo Špelverio treniruojami kauniečiai Markas Šamesas ir Vytautė Fomkinaitė. Jie mažajame finale 21:12, 21:18 nugalėjo Edgaro Slušnio (Kretinga) ir Ievos Sendžikaitės (Kaunas) duetą.

Vyrų vienetų kategorijoje Lietuvos čempiono titulą sėkmingai apgynė Povilas Bartušis (Kęstučio Navicko badmintono akademija). Jis finale 21:14, 21:11 pranoko kaunietį M. Šamesą.

Dėl trečiosios vietos susikovė du Klaipėdos badmintono klubo atstovai Jonas Petkus ir Ignas Reznikas. Trečiąją vietą užėmė Ignas Reznikas (treneris D. Narvilas), įveikęs varžovą 21:11, 21:18.

Moterų dvejetų finale susitiko tos pačios poros kaip ir pernai, tačiau šiais metais čempionių titulo išsaugoti Vytautės Fomkinaitės ir Ievos Sndžikaitės (Kaunas, treneris J. Špelveris) duetui nepavyko. Naujosiomis moterų dvejetų čempionėmis tapo klaipėdietės Gerda Voitechovskaja ir Rebeka Aleksevičiūtė (treneris D. Narvilas) – 21:14, 21:14.

Trečiąją vietą užėmė Vitalija Movšovič (Vilnius, treneris G. Plavinas) ir Gabija Mockutė (Klaipėda, treneris D. Narvilas), kovoje dėl bronzos įveikusios Samantą Golubickaitę ir Perlą Murėnaitę (Kęstučio Navicko badmintono akademija).

Vyrų dvejetų kategorijos finale pergalę iškovojo Povilas Bartušis (Kęstučio Navicko badmintono akademija) ir Markas Šamesas. Jie finale 21:16, 21:15 nugalėjo Edgarą Slušnį ir Giedrių Dimą (Kretinga).

Trečiąją vietą užėmė Ignas Reznikas (Klaipėda, treneris D. Narvilas) ir Kazimieras Dauskurtas (Kęstučio Navicko badmintono akademija), mažojo finalo susitikime 21:15, 21:14 įveikę Tautvydo Liorančo (Tauragė, treneris G. Plavinas) ir Karolio Reimerio (CBC) dvejetą.

Moterų vienetų kategorijos finale vėl susitiko Vytautė Fomkinaitė (Kaunas, treneris J. Špelveris) ir Gerdą Voitechovskają (treneris D. Narvilas). Šių metų Lietuvos čempionės titulą iškovojo G. Voitechovskaja, 21:9, 21:18 įveikusi varžovę, tačiau ir partnerę artėjančiose Europos žaidynėse V. Fomkinaitę.

Mažajame finale Samanta Golubickaitė (Kęstučio Navicko badmintono akademija) 21:10, 19:21, 21:11 įveikė vilnietę Vitaliją Movšovič (treneris G. Plavinas).