Paaiškėjo Lietuvos šotokan karatė pirmenybių prizininkai

Šiauliuose įvyko Lietuvos šotokan (WKF) karatė čempionatas, kuriame dalyvavo bemaž 200 Lietuvos šotokan karatė federacijos ir Lietuvos karatė asociacijos sportininkų iš 12-kos šalies klubų.

Tai buvo 25-osios Lietuvos šotokan karatė pirmenybės ir antrasis Lietuvos WKF čempionatas pagal atnaujintas WKF taisykles.

Pasak pranešimo, daugelis sportininkų siekė aukščiausių tikslų ir dalyvavo visose trijose rungtyse.

Suaugusiųjų kata rungties čempionais tapo Jurgita Januškaitė ir moterų kata komanda iš Vilnius „Karate do“ klubo, Vytautas Griška ir Kauno klubo „Era“ vyrų komanda.

Merginų 14-15 metų grupės kata rungtyje nugalėjo Marija Paulavičiūtė (Vilniaus „Karatė do“), o vaikinų –

Matas Žymantas (Šiaulių „Baltasis Tigras“).

16-17 metų grupėje nugalėjo Eglė Duobaitė (Panevėžio „Alfa“), o vaikinų – Eimantas Gajauskas (Šiaulių „Baltasis tigras“).

Moterų šotokan kumite čempionės titulą išsaugojo Vilniaus „Karate do“ klubo sportininkė Jurgita Januškaitė.

Vyrų šotokan kumite suaugusių čempionu pirmą kartą tapo Karolis Čiutra (Panevėžio „Alfa“). Komandinę kumite rungtį laimėjo Kauno „Samurajaus“klubo vyrai.

Jaunių (16-17 m.) šotokan kumite rungtyse čempionais tapo Eglė Duobaitė (Panevėžio „Alfa“) ir Tomas Balčius (Šiaulių „Baltasis tigras“).

Jaunučių (14-15 m.) šotokan kumite čempionais tapo Nomeda Tvaskaitė (Vilnius „Karatė do“) ir Arnas Pačiuipis (Kauno „Samurajus“).

Airijus Puidokas (Panevėžio „Alfa“).

Klubų įskaitoje pirmi buvo Vilniaus „Karatė do“ (53 tšk.) klubo sportininkai, aplenkę Panevėžio „Alfa“ (49,5 tšk.) bei Šiaulių „Baltojo tigro“ (38,5 taško) atstovus.