Orientavimosi varžybose lietuvės iškovojo bronzą

6-osiose pasaulio kariškių sporto žaidynės Pietų Korėjoje šeštadienį bronzos medalius orientavimosi varžybose tarp šešiolikos rinktinių iškovojo Lietuvos moterys.

Teklė Emilija Gvildytė, Indrė Valaitė ir Sandra Paužaitė distanciją įveikė per 1 valandą 55 minutes ir 22 sekundes.

Aukso apdovanojimai atiteko rusėms Julijai Novikovai, Svetlanai Mironovai ir Tatjanai Riabkinai (1:46:46), o žaidynių sidabru pasipuošė latvės Elina Karklina, Aija Skrastina bei Laura Vikė (1:53:46).

Vyrų estafetėje tarp 31 klasifikuotos rinktinės lietuviai - Jonas Vytautas Gvildys, Simonas Krėpšta ir Vilnius Aleliūnas - užėmė penktą (2:06:33) vietą.

Žaidynių čempionais tapo šveicarai Fabianas Hertneris, Andreasas Kyburzas bei Matthiasas Kyburzas (2:02:33), aplenkę rusus Andrejų Chramovą, Leonidą Novikovą ir Dmitrijų Tcvetkovą (2:02:43) bei estus Sanderį Vaherį, Laurį Sildą ir Timo Sildą (2:03:51).