Olimpiados teniso dvejetų auksas - dvyniams iš JAV

Londono olimpinių žaidynių teniso turnyro vyrų dvejetų varžybas laimėjo dvyniai amerikiečiai Bobas ir Mike'as Bryanai, šeštadienį finale 6:4, 7:6 (7:2) įveikė prancūzus Michaelį Llodrą bei Jo-Wilfriedą Tsongą.

2008 metų Pekino žaidynėse JAV tenisininkų pora tenkinosi bronzos medaliais, o per visą karjerą laimėjo vienuolika „Grand Slam“ serijos turnyrų.

Bronza Londone iškovojo olimpiadų debiutantai prancūzai Richard'as Gasquet'as bei Julienas Benneteau, mače dėl trečiosios vietos 7:6 (7:4), 6:2 nugalėję ispanus Davidą Ferrerą ir Feliciano Lopezą.

Pusfinalyje favoritais laikyti amerikiečiai 7:6 (7:4), 6:2 privertėpasiduoti Richard'ą Gasquet'ą bei Julieną Benneteau, o antri pagal reitingąjų tautiečiai Michaelis Llodra ir Jo-Wilfriedas Tsonga 6:3, 4:6, 18:16 įveikė ispanus.