NKL čempionato ketvirtfinalyje – po dvi Kauno ir Vilniaus ekipas

Paaiškėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato ketvirtfinalio dalyviai.

Lemiamose aštuntfinalio iki dviejų pergalių serijos rungtynėse Kauno “Žalgirio-Sabonio krepšinio centro” auklėtiniai 79:70 (23:17. 20:10, 11:19, 25:24) nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandą ir laimėjo mačą 2:1.

Išskyrus dvi pirmąsias susitikimo minutes, visą likusį rungtynių laiką pirmavo jaunieji žalgiriečiai. Pirmajame kėlinyje po Rolando Jakšto keturių taškų - 19:10, o įpusėjus mačui - 43:27. Po didžiosios pertraukos „Ežerūno-Kario“ krepšininkai pamažu ėmė tirpdyti skirtumą. Sužaidus tris kėlinius, kauniečių persvara buvo sumenkusi perpus - 54:46. Ketvirtajame kėlinyje Molėtų ekipa kelis kartus buvo priartėjusi iki 7 taškų, tačiau jaunieji žalgiriečiai taikliais baudų metimais įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojams Tauras Jogėla pelnė 21 tašką ir atkovojo 5 kamuolius. Justas Tamulis surinko 11 taškų, R.Jakštas – 10 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Molėtiškių gretose rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Marius Janišius – 22 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai. Andrius Šležas pelnė 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Paulius Leščinskas surinko 11 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Ketvirtfinalyje „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ kovos su Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Pirmosios rungtynės kovo 29-ąją bus žaidžiamos Marijampolėje, antrosios – 30 d. 14 val. „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A).

Dėl kelialapių į NKL čempionato pusfinalį taip pat kovos Kauno “LKKA-Atletas” – Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija (KA), „Radviliškis-Juodeliai“ - Vilniaus „Statyba“ ir Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ - Joniškio „Delikatesas“.

Šiame straipsnyje: Žalgiris