Nidos pusės maratono bėgime nugalėjo E. Sakalaitė ir V. Dopolskas

Šeštadienį Nidos pusės maratono bėgimą, kuriame sportininkai kovojo ir dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų, laimėjo Eglė Sakalaitė ir Valdas Dopolskas.

Greičiausia tarp moterų buvusi kaunietė Eglė Sakalaitė distanciją nubėgo per 1 valandą 32 minutes 40 sekundžių. Jai tai pirmasis medalis Lietuvos čempionatuose. Antra, kaip ir pernai, finišavo Austėja Vaičiulienė (1:33:42). Trečioje vietoje liko Giedrė Kubiliūtė (1:34:16).

Valdas Dopolskas (Vilnius) laimėjo Lietuvos čempionatą trečius metus iš eilės – 1 valanda 8 minutės 19 sekundžių. Antras buvo Andrejus Jegorovas (1:12:50). Bronzos medalį laimėjo Tomas Venckūnas (1:15:01).

T. Venckūnui tai devintasis apdovanojimas Lietuvos pusės maratono čempionatuose (5 aukso, 1 sidabro, 3 bronzos medaliai).